דף הבית >> סיפורים אישיים
 

 

  

א' מראש העין

א' (38)  תושבת ראש העין, הינה אם חד הורית לשני ילדים, חולה במחלת הטרשת הנפוצה ומתפרנסת מקצבת נכות

א', מתניידת באמצעות קלנועית, ומידי יום תפקודה הפיזי הופך לקשה יותר ויותר.                                                                                                                           

לפני כשלוש שנים, הכירה א' במקרה את אחת המתנדבות בעמותה וסיפרה לה על מצוקתה הכלכלית ועל חוסר יכולתה לפרנס את ילדיה הקטנים. המתנדבת, מיד אספה תרומות של בגדים והעבירה לידי א'. מאז, מקבלת א' תמיכה חודשית כספית מהעמותה, בגוד לילדיה ואפילו מזון לשבת.

העמותה מנהלת קשר אישי עם א', מתענינת, שואלת ולא נותנת לה ליפול. א' מצליחה בזכות העמותה לקנות ביגוד לחורף לילדיה ולמלא במעט את המקרר החסר.

 
  

ר' מיפו

לר' (30) מיפו, הגיעה עמותת "ילדי החיים", בעקבות פניה מתוכנית הרדיו של גיא מרוז ואורלי וילנאי.

ר' מסתבר, הינה אם חד הורית לילדה בת שנתיים . בעלה לשעבר מכור לסמים ואינו מתפקד. היא מתגוררת באופן זמני בביתה של אישה מבוגרת ביפו ואין בידיה לרכוש אפילו מזון לביתה.

עם השמע הקריאה מתחנת הרדיו, יצאו מיד מתנדבי העמותה לחפש את ר' ביפו. הם רכשו בעבורה ובעבור ילדתה בגדים, וציידו אותה בעזרה כספית שאפשרה לה לקנות אוכל ולהתרומם במעט מהתחתית אליה נפלה.

העמותה המשיכה כמובן להיות בקשר עם ר' ולדאוג שאכן היא מסתדרת בזכות עצמה.

 "מתוך מאות סיפורים

אישיים...."

  

משפחת ש'  מאשדוד

משפחה ש' מאשדוד, הינה משפחה של עולים חדשים מפרס. ביתם התינוקת בת השנה, חלתה במחלת כבד נדירה ונזקקה לניתוח רפואי מסובך הכולל השתלת כבד.

למרבה הצער, הכבד היחיד שתאם לתינוקת הקטנה, המתין בבית חולים בגרמניה, אך למשפחת ש' לא היתה כל אפשרות כלכלית להגיע אליו, לא כל שכן לבצע את הניתוח..                                                                                                                          

משפ' ש' פנתה לעמותת "ילדי החיים", וזו מיד נתרמה למשימה, היא מימנה את הטסת המשפחה לגרמניה ואת ניתוח השתלת הכבד המסובך, היא ליוותה אותה באישפוז ובהחלמה ולא עזבה אותם לרגע ואפילו רכשה בעבורה ריהוט חדש לביתם הצנוע.

הכבד נקלט והיום התינוקת הינה ילדה בריאה בת 6 בריאה ומאושרת.

.